Віра, яка рухає мною

  • автор:

   Привіт усім, хто це буде читати)) І в першу чергу величезні вітання Юлі, яка і надихнула мене на написання своєї історії. Ця історія буде багато про що: про мрії, про позитивне мислення, про те, що те, у що ти віриш, поступово стає твоїм життям. Але головне у моїй історії — віра і довіра до Бога. Це тільки початок її, і я вірю твердо, що Божі чудеса в моєму житті тільки почалися.

   Отже, все почалося приблизно у 2001 році.Тоді я познайомилася з французьким брендом косметики та парфумерії Yves Rocher. Подруга подарувала мені туш і гель для душу, які страшенно мені сподобалися. Вже тоді я вирішила для себе, що хочу користуватися цією продукцією. Але на той час у мене зовсім не було грошей, не те що зайвих, а навіть необхідних. Косметика бренду продавалася лише у кількох бутіках у Києві і коштувала для мене тоді непомірно дорого.


   На той час я проходила курси масажу і почала знайомитися зі світом ефірних олій та натуральної косметики. Знання поступово вкладалися у мене в голові, я дізналася багато цікавого про рослини, їх властивості. Трохи більше ніж за півроку я прийшла працювати туди, де проходила курси. І там почалося моє зростання, я працювала з дорогим брендом натуральної косметики «Styx», бачила, що така дорога продукція завжди має своїх покупців. Поступово світогляд змінювався і я позбавилася від думок, що мені щось недоступне чи занадто дороге. Там же я навчилася писати статті про вплив натуральних засобів на організм людини, багато читала, вивчала, набиралася досвіду і вчилася доглядати за своєю шкірою,а також вчилася підбирати засоби догляду за шкірою, волоссям нашим клієнтам.

   Приблизно через 3 роки після мого знайомства з цим брендом я дізналася про дихальну гімнастику Body Flex, яка повністю мене захопила. Настільки, що я звільнилася з місця, де працювала, і стала тренером.))) Настільки була захоплена результатами, отриманими за перший місяць, що через 4 місяці після початку занять вже вела сама групу, в якій люди отримували також швидкі результати. Хотіла займатися виключно тренуваннями, але так склалося, що тренування не приносили достатньо доходу і стабільності тому паралельно працювала у різних компаніях, пов’язаних так само з натуральної косметикою. В моєму активі робота з італійською косметикою «Bottega Verde», китайським преміум-брендом «Tiens», болгарською «Rose of Bulgaria», ізраїльською «Sano», російськими «Planeta Organica», «Natura Siberica», кількома українськими брендами та кримською косметикою «Царство Ароматов». Також отримала чудовий 4-річний досвід у холодних прямих продажах вітчизняного бренду «Імідж». І от саме у 2006, коли потрапила у «Імідж» — почала замовляти продукцію омріяного «Yves Rocher»))) Стала активним користувачем))). І дуже хотіла працювати у одному з бутіків цього бренду, яких на той час значно побільшало, але якось не складалося… За весь цей час я вчилася не тільки властивостям рослин та консультаціям клієнтів, але і проходила круті тренінги з продажів (особливо у «Іміджі»), засвоїла касовий апарат та програму 1С у різних її конфігураціях. Працювала у Житомирі, Львові та Києві.
   Коли остаточно повернулася додому у Житомир в 2016 році — також почала шукати роботу в області продажів натуральної косметики. але в нашому маленькому місті її просто не було. Почала шукати щось в інтернеті і знайшла так магазин «Simona-life», де зразу полюбила чудові гідролати і квіткові води, повністю натуральні). Використовую їх замість тоніка під будь-які свої догляди, і ось вже років 4 як без них просто не обходжуся))) Дякую, Юльчик, за твою чудову роботу.
   Але пошуки роботи продовжувала. Заняття свої дихальною гімнастикою не припиняла, незалежно від наявності клієнтів, тому у свої 46 років чудово виглядаю і фактично не хворію. І ось минулого року, коли почалася пандемія і здорові легені стали пріоритетом, багато чого навчилася сама ще додатково і активно почала вести тренування через Вайбер. Випустила 2 курси своїх, які допомагають людям у різних куточках України та навіть світу.) Та бажаної стабільності це не приносило.


   І ось тепер про довіру до Бога. Перш за все, основну кількість брендів косметичних я пройшла саме у Львові за 4 роки, при чому переважно роботу не шукала, а вона мене знаходила сама, коли я звільнялась з попередньої, тобто Бог приводив у потрібне місце у потрібний час А от у Житомирі роботи, пов’язаної з натуральною косметикою та парфумерією, не було. Маючи вже великий досвід роботи, мала і відповідні досить високі стандарти щодо оплати, графіку та продукту. Господь навчив цінувати себе, тому працювати де попало не погоджувалася і в разі, якщо умови переставали влаштовувати, за роботу не трималася. Останнім місцем роботи був бутік білизни, де пропрацювала 2 роки 8 місяців. Коли вже працювала там — по сусідству відкрився мій улюблений «Yves Roche».  Звільнилася з магазину абсолютно виснаженою у лютому 2021. Спочатку дуже переживала, але Бог вчив бути у спокої, і я вірила, що все влаштується чудовим чином. Перші 2 місяці просто відсипалася. потім почала подавати резюме, в яких кругом отримувала відмови або взагалі ігнор. Було досить складно, тому що обов’язкові платежі ніхто не відміняв. Але Бого чудовим чином турбувався, тому все було оплачене, включно з платежами по кредитам. Чудом Божим з’явилися знову клієнти по дихальній гімнастиці без реклами.
   І врешті-решт Бог влаштував усе таким чином, що сьогодні я успішно веду тренування по Вайберу, продаю свої курси і працюю… адміністратором у бутіку «Yves Rocher», де мені і знадобився весь попередній досвід і продажів, і вміння підійти до людей, і роботи з касовою дисципліною.
   Отак мрії 20-річної давності почали втілюватися у життя з Божою допомогою. Якщо вам сподобалася моя історія, потрібно привести себе у форму або відновитися після хвороби — пишіть у дірект в Інстаграмі @lesyaj01breath

Божих всім благословінь і віри у Його чудеса!

 

“Для того, чтобы быть в курсе всех новых статей, подписывайтесь на нас в соц.цетях и рассылку е-мейл!”

#simonalifeinfo #simonalife #naturalcosmetics #Organiccosmetics

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *